Amelie je tu online!

Na této webové stránce jsme pro Vás připravili náhradu za zrušené přednášky a akce v Centrech Amelie a budeme rádi, když je vyzkoušíte v bezpečí Vašeho domova.  Naše lektorky natočily videa a zvukové nahrávky, kterými bychom chtěli podpořit Vaší psychickou a fyzickou kondici nejen v období koronaviru. Tyto odkazy chceme doplňovat pro inspiraci onkologicky nemocných a jejich blízkých i nadále.

Pracovníci Amelie – psychologové, sociální pracovníci nebo třeba nutriční terapeutka, jsou stále připraveni nemocným pomoci.

Zdraví a zdravá výživa

Zde najdete online přednášky na téma zdraví a výživy od našich odborníků, lektorů a spolupracovníků. Vše si můžete přehrát v klidu doma na PC či telefonu.

Relaxace online

Dnes, více než kdy jindy, je člověk vystavován stresu. Odpočiňte si u relaxačních a dalších uvolňujících technik. V bezpečí u Vás doma.

Pohyb a cvičení

Nemůžete si jít zacvičit do našich Center, do tělocvičny ani jinam? Využijte nabídku nahraných cvičení a doporučených odkazů od našich pracovníků.

Informace ze sociální oblasti

Ze všech stran se hrnou informace, nařízení a zákazy. Přečtěte si ty nejdůležitější a hlavně ověřené informace od našich sociálních pracovníků

Arteterapie z domova a výtvarné činnosti

I arteterapii lze dělat on-line! Na této stránce naleznete tipy na výstavy, které jsou online a návody na techniky arteterapie.

Trénink paměti

Potrénujte si paměť a vyzkoušejte z domova techniky na zlepšení koncentrace a paměti hravou formou.

Záznamy všech online přednášek

Pravidelně pořádáme online přednášky, workshopy a semináře na různá témata. Záznamy těch, které proběhly najdete zde.

Nevíte si rady? Zavolejte nám!

Každý všední den od 9:00 do 15:00 je tu pro Vás Linka Amelie, kde se můžete poradit se zkušeným odborníkem. Číslo je 739 004 333. Pokud máte dotaz týkající se přímo poradenství v oblasti zaměstnání, důchodů a podobně volejte pondělí až středa přímo sociální pracovníky na tel 739 004 222.

Menu
Centra