Linka Amelie

Linka Amelie, dobrý den!

Každý všední den od 9.00 do 15.00 hodin uslyšíte tento pozdrav, když vytočíte číslo telefonické části Linky Amelie:

+420 739 004 333

Když se stane, že je na Lince obsazeno nebo se Vám nemůžeme hned věnovat z jiného důvodu, pokud uvidíme Vaše telefonní číslo, zavoláme zpět.

Linka Amelie nabízí podporu pro onkologicky nemocné i jejich blízké v oblasti postupů, psychoterapie a základního sociálního poradenství a to po celé ČR.

Na Lince Amelie můžete:

 • podělit se o to, co se Vám děje. Pracujeme i s krizovými situacemi a jsme schopni s Vámi být i v situacích, které se zdají neřešitelné či se jen těžko sdílejí.
 • získat kontakty a informace, které potřebujete k chápání nebo řešení situace, ve které jste. Máme zkušenosti s  psychoonkologickou problematikou, můžeme informovat o běžných postupech v léčbě či zprostředkovat odkaz na relevantní informace.
 • najít podporu a to nejen v psychické a informační oblasti, ale také na úrovni fungování systémů jako je zdravotní a sociální a jejich spolupůsobení. Vysvětlíme vše, co je třeba, propojíme to, co jde.

Pokud nemůžete telefonovat, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře nebo e-mailem, nejpozději do pěti pracovních dnů Vám odpovíme, většinou však o dost dříve.

poradna@amelie-zs.cz

Kontaktní formulář

  Služby Linky poskytujeme bezplatně. Za telefon platíte jen běžný tarif dle své smlouvy s operátorem.

  Pokud jste využili našich služeb, budeme rádi, pokud nám poskytnete zpětnou vazbu – ať už je jakákoli. Stejně tak uvítáme podněty či připomínky pro zlepšení našich služeb.

  Linku také můžete podpořit ve sbírce Amelie.

  Chceme tu být pro Vás i Vaše blízké a to co nejkvalitněji.

  Menu
  Centra