Hledáme spolupracovníky

Na tomto místě najdete pracovní nabídky nebo potávky po dobrovolných pomocnících v případě, že je právě hledáme.

Nyní hledáme:

Podporu pro koordinátora dobrovolníků a Centra Amelie v Olomouci. Jedná se administrativní a výkonnou podporu se zaměřením na dobrovolnický program a Centrum Amelie. Úvazek je 0,25 na DPP s výhledem na změnu smlouvy a rozšíření úvazku od 1.1.2019. Nástup je možný ihned. Inzerát k náhledu a stažení zde. V případě zájmu se ozvěte na amelie@amelie-zs.cz

Hledáme dobrovolníky do Liberce, kde by pomáhali na onkologickém oddělení a nebo v zázemí Amelie. Upřesňující poptávka je v novinkách a nebo níže ke stažení.

Stejně tak hledáme zájemce o účast v akreditovaném dobrovolnickém programu Amelie. Dobrovolníci, kteří působí v Centrech v Praze, Olomouci a v nemocnicích v Praze, Olomouci a ve Středočeském kraji v nemocnici Na Pleši budou během jara proškoleni a během následujících období zavedeni na místa jejich působení. Dobrovolníkem může být každý starší 18-ti let, kdo má chuť pomáhat tím, že je. Ozvěte se koordinátorkám dobrovolníků.

Chcete nám pomoci ve spolku Amelie? Napadá vás něco, čím byste mohli přispět nebo ovládáte něco (třeba překlady z a do AJ nebo správu počítačů a nebo jste komunikační expert), co by mohlo prospět organizaci? Ozvěte se na amelie@amelie-zs.cz, budeme společně hledat cestu pro úspěšnou spolupráci.