Hledáme spolupracovníky

Na tomto místě najdete pracovní nabídky nebo potávky po dobrovolných pomocnících v případě, že je právě hledáme.

Nyní hledáme:

psychologa pro práci v Centru Amelie v Praze v rámci sociální služby i mimo ni. Probíhá výběrové řízení, předpokládaný nástup je 1.2.2018. Zájemci nás mohou kontaktovat na amelie@amelie-zs.cz

psychologa pro spolupráci v Centru Amelie v Olomouci. Probíhá výběrové řízení s předpokládaným začátkem spolupráce během ledna 2018.

– také hledáme supervizora pro tým dobrovolníků Amelie v Olomouci. výběrové řízení je v běhu a začátek spolupráce je plánován od roku 2018.

Samozřejmě by bylo možné obě pozice sloučit. Zájemci nás mohou kontaktovat na amelie@amelie-zs.cz či pro lokální informace olomouc@amelie-zs.cz.

Také hledáme dobrovolníky a spolupracovníky pro projekt Tulipánového měsíce 2018.

Stále hledáme dobrovolníky do Liberce, kde by pomáhali na onkologickém oddělení a nebo v zázemí Amelie. Upřesňující poptávka je v novinkách a nebo níže ke stažení. 

Stejně tak hledáme zájemce o účast v akreditovaném dobrovolnickém programu Amelie. Dobrovolníci, kteří působí v Centrech v Praze, Olomouci a v nemocnicích v Praze, Olomouci a ve Středočeském kraji v nemocnici Na Pleši budou během jara proškoleni a během následujících období zavedeni na místa jejich působení. Dobrovolníkem může být každý starší 18-ti let, kdo má chuť pomáhat tím, že je. Ozvěte se koordinátorkám dobrovolníků.

Chcete nám pomoci ve spolku Amelie? Napadá vás něco, čím byste mohli přispět nebo ovládáte něco (třeba překlady z a do AJ nebo správu počítačů a nebo jste komunikační expert), co by mohlo prospět organizaci? Ozvěte se na amelie@amelie-zs.cz, budeme společně hledat cestu pro úspěšnou spolupráci.