Centrum Rakovník

Prostory pro pravidelné setkávání Centra Amelie Rakovník poskytuje Masarykova nemocnice v Rakovníku v posledním patře hlavní budovy (mapa).

Setkávání Amelie Rakovník se koná pravidelně každý týden.

Klub Amelie (otevřená skupina) – setkání se uskutečňují v Centru Amelie Rakovník, Masarykova nemocnice, Dukelských hrdinů 200 v pavilonu nové budovy (naproti vrátnici) v 9. patře – zda se setkání koná si ověřte u koordinátorky – viz kontakt níže.

Při čaji nebo kávě si popovídáte a poznáte nové lidi s podobnými problémy či životními zkušenostmi. Prostřednictvím ostatních se můžete dozvědět více o psychosociální problematice onkologického onemocnění a na oplátku nabídnout svou zkušenost jiným. Můžete se podílet na tvorbě programu a aktivitách, které poskytuje Amelie v Rakovníku. Seznámíte se blíže s nabídkou Amelie.

Posezení v České chalupě – neformální setkání pro všechny zájemce se koná každé první úterý v měsíci v České chalupě v Rakovníku. Při kávě nebo čaji, popřípadě dobrém jídle je možno si jen popovídat, ale také se dozvědět více o Amelii anebo získat kontakty.

Součástí nabídky jsou i pravidelné Nordic walking vycházky, výlety a rekondice.

Potkat se můžeme i na společenských setkáních, která jsou organizována ve spolupráci s Ivanou Ptáčkovou pod názvem „Iva a její hosté“. Podvečery se zajímavými lidmi se již tradičně konají v sále Dr. Spalové v Muzeu T. G. M. Rakovník. Podrobné informace najdete vždy v časopise „Radnice“, který je bezplatný.

KONTAKTY:  

Centrum Amelie Rakovník
E-mail: rakovnik@amelie-zs.cz
Tel: +420 733 640 873

Pokud máte zájem o pravidelné zasílání informací o programu Centra Amelie v Rakovníku, stačí napsat koordinátorce Jiřině Veckové na e-mail: rakovnik@amelie-zs.cz

Pokud nám chcete dát zpětnou vazbu k fungování aktivit, Centra či služeb, budeme rádi.

Menu
Centra