Vaření podle ájurvédy (workshop)

26. 10. 2021, 16.30–18.00

 • co: Ochutnávka, povídání a společné vaření podle principů „nejstarší medicíny světa“, ájurvédy. V pojetí ájurvédy je kuchyně naše nejbližší lékárna a pomocí výživy můžeme harmonizovat naše tělo i duši, léčit bolesti a onemocnění. V rámci workshopu si připravíme zázvorový čaj s limetkou, ochutnáme ájurvédský bylinný džem pro posílení imunitního systému chyawanprash [čavanpraš] a společně uvaříme ájurvédské kitchadi, které je považováno za klenot ájurvédské kuchyně
 • lektorka: Ing. Michala Kubalová, výživová poradkyně a psychoterapeutka, absolventka Advanced Ayurveda Curse (v Himachal Ayurvedic Hospital, Indie)
 • pro koho: pro onkologicky nemocné a jejich blízké
 • kde: Centrum Amelie Olomouc, Horní náměstí 367/5 (1. patro)
 • vstup: zdarma
 • přihlášení: je třeba do 24. 10. skrze formulář níže

   Prosím uveďte do jaké spadáte kategorie - slouží pouze pro nutné statistické účely*

   bychom zajistili vaše bezpečí a splnili vládní podmínky pro pořádání této akce upozorňujeme, že účast na akci je podmíněna tím že nesmíte mít klinické příznaky onemocnění COVID-19, jako horečka, kašel apod. a dále prohlašujete že jste nebyli v kontaktu s nakaženou osobou. V závislosti na povaze akce mohou být vyžadovány další povinná opatření, hlavně nošení respirátoru FFP2. Splnění podmínek bude nutné při účasti stvrdit čestným prohlášením. Kapacita akce je omezena.

   Rozumím opatřením a budu je dodržovat*

   *Všechny položky s hvězdičkou jsou povinné. Odeslání formuláře není závazné k účasti. Účast je bezplatná.
   Obsažené informace jsou uchovávány v souladu s GDPR.

  Menu
  Centra