Tulipánový měsíc 2020 končí

Netradiční Tulipánový měsíc, březen 2020 zítra končí

Ve skutečnosti se však mnoho jeho aktivit posouvá na dobu, kdy přestane hrozit akutní nebezpečí veřejnosti i nemocným a tak se o konci dá hovořit jen těžko. Stále věříme, že se podaří cíle Tulipánového měsíce naplnit a děláme pro to mnohé.

Už nyní je ale jasné, že se například výzdoba podařila stejně, možná dokonce o něco lépe než v minulých letech. Zapojil se totiž větší počet nemocnic a ve výzdobě pomáhali kromě dobrovolníků i sami zdravotníci a další spolupracovníci. To může ukazovat na další potenciál pro budoucnost výzdob a sdílení jara a podpory přes obrázky.

Přesto, že Tulipánový měsíc zasáhla virová pandemie, podařilo se realizovat mnohé spolupráce. Za zmínku stojí ta s obchodními centry, kde Amelie měla své stánky, informovala a prodávala benefiční tulipány. Atmosféra byla krásná a pozitivní.

Už tradiční spolupráce s Florea.cz na benefičním prodeji tulipánů stále probíhá a tak máte poslední příležitost se k ní připojit. Tulipány dělají mnoho radosti či překvapení a to víme i proto, že se s fotografiemi tulipánů lidé vracejí i k nám. Veřejnost se zapojila i do podpory komunikace a sdílela své fotky Tulipánového měsíce, což je v Tulipánu 2020 nové.

Přes všechno, co je na dění hotové, podařené či radostné, ale uvítáme v nadcházejících dnech jakoukoli finanční podporu. Pokud už nestihnete koupit tulipán, můžete třeba poslat DMS.

Všem kdo nás podpořili a podporují děkujeme, teď to je pro nás velmi cenné!

A na co se ještě můžete těšit?

Je Tulipánový měsíc 2020 u konce?

 

Menu
Centra