Srdečně zveme onkologické pacienty, jejich blízké, dobrovolníky i přátele Amelie na příjemné letní setkání v parku. Přijďte si odpočinout, popovídat si, poznat nové lidi a strávit společně pohodové odpoledne.
📅 25. června 2026 (čtvrtek)
🕓 16:00–18:00
📍 Sraz u altánku ve Smetanových sadech v Olomouci
Piknik je příležitostí setkat se s lidmi, kteří procházejí podobnou životní situací, sdílet zkušenosti nebo si jen užít čas venku v milé společnosti.
Co s sebou?
- deku na sezení,
- dobrou náladu,
- něco malého k zakousnutí na společný piknik (není podmínkou),
- případně hudební nástroj nebo jiný nápad, který pomůže vytvořit příjemnou atmosféru.
Budeme rádi, pokud nám svou účast předem oznámíte.
Přihlášení a informace:
📞 739 005 123
✉️ olomouc@amelie-zs.cz
Těšíme se na společné setkání a příjemné letní odpoledne. V případě deštivého počasí se akce nekoná a budeme o tom informovat ZDE i na facebookových stránkách.
Těší se Tým Amelie Olomouc
