Reakce na vládní opatření 12.3.

Aktualizovaná opatření najdete ZDE

Vážení návštěvníci a klienti Center Amelie!

12.3. vstoupila v platnost vyjímečná opatření proti šíření koronaviru. Zaznamenali jsme hodně dotazů, jak to bude s akcemi Amelie, proto vydáváme tuto informaci.

Akce Tulipánového měsíce, kterou jsme se rozhodli zrušit je benefiční prodej tulipánů v OC Chodov. Po dohodě s vedením Centra jsme dospěli k závěru, že v současné emocionálně vypjaté situaci nebudeme oslovovat návštěvníky Centra, kterým by toto mohlo působit nepohodlí, stejně jako našim nadšeným dobrovolníkům. Jsme rádi že se nám tolik dobrovolníků přihlásilo a víme že byste nás rádi přišli podpořit, proto se pokusíme akci uspořádat v náhradním termínu, až se situace uklidní. Děkujeme!

Veškeré ostatní akce, plánované v Tulipánovém měsíci budou uspořádány tak, jak bylo v plánu. Stejně tak běžný provoz Center je zcela beze změn. Nemusíte se tak bát, že Vaše pravidelná aktivita bude zrušena, nebo že se neuskuteční některá z přednášek či workshopů. Veškeré akce akce jsou malého rozsahu, naši klienti i přednášející jsou zodpovědní a když se necítí dobře, tak raději zůstanou doma. Není tedy rozhodně na místě podléhat panice, vše se lépe řeší s chladnou hlavou. Amelie je tu pro vás v jakékoliv situaci, nebojte se tedy s námi poradit. Na některé naše přednášky se můžete kouknout i online.

Budeme tedy moc rádi, když na plánované akce přijdete. Samozřejmě dbejte na Váš zdravotní stav, veškerá preventivní opatření tak, jak je doporučuje ministerstvo zdravotnictví a dodržujte hygienické návyky. Viz Desatero bezpečnosti onkologického pacienta pro aktuální období.

Děkujeme!

Amelie, z.s.

 

 

Menu
Centra