O aromaterapii

13. 10. 2021  od 17:00 do 18:30

Také jste blázni do vůni? Zajímá vás, jak souvisí aromaterapie a naše zdraví? Přinášíme vám přednášku, která vás uvede do tématu aromaterapie.

 

Aromaterapie je komplementární péče pro duševní i fyzickou pohodu. Dozvíte se, co to aromaterapie vlastně je, jak funguje, jaké jsou její základní principy a jak ji můžeme bezpečně využívat. Součástí bude i ukázka éterických olejů.

Na přednášce přivítáme zástupce Odborné společnosti české aromaterapie (člen Asociace českých aromaterapeutů), která sdružuje odborníky a příznivce oboru aromaterapie, věnuje se rozvoji aromaterapie v České republice a dbá na odbornost a kvalitu aromaterapeutické péče v České republice.
Prosíme o přihlášení do 12.10. pomocí formuláře:

  Prosím uveďte do jaké spadáte kategorie - slouží pouze pro nutné statistické účely*

  bychom zajistili vaše bezpečí a splnili vládní podmínky pro pořádání této akce upozorňujeme, že účast na akci je podmíněna tím že nesmíte mít klinické příznaky onemocnění COVID-19, jako horečka, kašel apod. a dále prohlašujete že jste nebyli v kontaktu s nakaženou osobou. V závislosti na povaze akce mohou být vyžadovány další povinná opatření, hlavně nošení respirátoru FFP2. Splnění podmínek bude nutné při účasti stvrdit čestným prohlášením. Kapacita akce je omezena.

  Rozumím opatřením a budu je dodržovat*

  *Všechny položky s hvězdičkou jsou povinné. Odeslání formuláře není závazné k účasti. Účast je bezplatná.
  Obsažené informace jsou uchovávány v souladu s GDPR.

  Menu
  Centra