Iva a její hosté Ve Vysoké

Další společenský večer v Rakovníku

Srdečně Vás zveme v úterý 21. listopadu 2023 od 15 hodin do Vinotéky ve Vysoké v Rakovníku na setkání IVA A JEJÍ HOSTÉ

Přijďte strávit příjemné odpoledne se zajímavými lidmi a přitom podpořit dobrou věc.

Hosty tentokrát budou:

Plk. JUDr. Michal Dlouhý, Ph.D. V rámci doktorského studijního programu na Policejní akademii České republiky, který ukončil v květnu 2011, se zabýval tématem „Kriminalistika u četnictva na území České republiky“. Od roku 1995 je členem Společnosti pro kriminalistiku, v níž je od roku 2002 členem představenstva. Československé četnictvo ho zaujalo natolik, že pojal myšlenku rehabilitovat neprávem zapomenutý četnický sbor v očích široké veřejnosti. Po několika letech příprav vznikl divácky úspěšný televizní seriál „Četnické humoresky“.

Jindřich Kraus – zpěvák, textař, skladatel a nakladatel. Málokdo ví, že je spoluautorem nezapomenutelné písně „Takový schody do nebe“, která získala Zlatého slavíka. V období vojenské povinnosti vyhrál 1. místo v televizní soutěži „Hvězdy zatím bez nebe“ (1966 – podobná soutěž, jako dnes „Superstar“). Za dobu svého života napsal mnoho veršů a textů. Jeho dílo bylo vždy ovlivněno osobním prožitkem.

Těšíme se na Vás!
Iva Ptáčková a Jiřina Vecková

Vstupné dobrovolné.

Výtěžek bude použit na provoz Centra Amelie Rakovník.