Hledáme dobrovolníky na Tulipánový měsíc

Kampaň Tulipánový měsíc

Letos odstartuje třetí ročník informačního a benefičního projektu Tulipánový měsíc 2015. Projekt bude probíhat celý březen v Praze, Středočeském kraji a v Olomouci. Cílem kampaně je dát veřejnosti možnost projevit podporu nemocným a jejich rodinám, poděkovat zdravotníkům za jejich náročnou práci a podpořit psychosociální pomoc pro onkologicky nemocné a jejich blízké.

Jak se zapojit?

Hledáme dobrovolníky, kteří se během března zapojí v Praze do projektu a pomohou nám tak s aktivitami jako např.:

  • výzdoba onkologických oddělení v nemocnicích,
  • návštěvy pacientů a personálu na onkologických klinikách,
  • organizační pomoc při zajištění slavnostního zahájení, ukončení a benefičního koncertu,
  • fotodokumentace vybraných aktivit a mnohé další.

Dále hledáme dobrovolníky, kteří hrají na kytaru a mohli by pacietnům v nemocnicích zahrát. Aktivity se budou konat v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách.

Nabízíme široké pole možností pro realizaci, praktické zkušenosti a bohaté zážitky pro jednorázové dobrovolníky. V případě zájmu je možné po ukončení projektu pokračovat v dlouhodobé spolupráci jako dobrovolník v nemocnicích i na onkologických klinikách.

Schůzka dobrovolníků k Tulipánovému měsíci proběhne 19.2. v 17.30 v Centru Amelie Praza 8, Šaldova 15 (vstup ze Sokolovské ulice).

Pro více informací a nabídky ke spolupráci můžete kontaktovat koordinátorku dobrovolníků Kateřinu Kyselovou (dobrovolnici@amelie-zs.cz).

 

Menu
Centra