Pomozte nám s výzdobou onkologických oddělení!

Letos budeme zdobit v rámci Tulipánového měsíce již potřetí onkologická oddělení obrázky od dětí. A protože výzdoby není nikdy dost, chtěli bychom vás poprosit o přiložení ruky k dílu. Máte doma děti? Už dlouho jste si jen tak něco nenamalovali? Spojte zábavné s užitečným a pojďte s námi udělat radost nemocným na ambulancích i na lůžkových odděleních Jak se můžete zapojit? Baví vás kreslit? Vyrábět z korálků? Skládat z papíru? Vystřihovat z látky? Fantazii se meze nekladou. Tulipánový měsíc se koná v březnu, kdy se po zimě začíná probouzet jaro. Proto také zdobíme onkologická oddělení tulipánovou výzdobou nebo výzdobou, která má jarní radostný nádech. Jedinou podmínkou výzdoby je, aby šla dobře připevnit na svislé plochy (pomocí lepicí pásky či na natažený provázek). Kdy se budou oddělení zdobit? Onkologická oddělení budeme zdobit v průběhu posledního únorového a prvního březnového týdne. Výzdoba bude na odděleních až do konce března, na některých pracovištích i déle. Kdy a kam máte výzdobu donést? Výzdobu pro onkologická oddělení můžete přinést do Centra Amelie Praha (Šaldova 15, Praha 8 – vchod z ulice Sokolovská) kdykoli do konce února (v pracovní dny: 8.30 – 16.00, případně na základě domluvy) nebo nám ji zaslat poštou. Můžou se zapojit i další školy nebo výtvarné kroužky? Samozřejmě! Pokud chcete zapojit školu, kam chodí vaše děti, školní družinu či kroužek, budeme moc rádi.