Doškolování dobrovolníků

Dobrovolníci jsou v Amelii i nemocnicích stále potřební

Během června se začínají otevírat některá oddělení nemocnic, kam dobrovolníci do zimy 2020 docházeli a od té doby mohli naskočit jen na pár týdnů nebo posílat vzkazy, aktivity, dárečky. Pomalu se rozebíhá provoz a vrací se do svých kolejí, dobrovolníků, ale teď není dost. Proto probíhá v těchto dnech doškolování v Praze i Olomouci.

Přihlásit se ale mohou i noví zájemci o dobrovolnictví, protože stále hledáme nejen dobrovolníky do nemocnic a na oddělení, ale také na:

• roznášky letáků v Praze, Liberci, Olomouci
  • administrativní výpomoc v Praze
  • on-line dobrovolníka na vyhledávání a ověřování kontaktů a práci s jednoduchou excelovou tabulkou
  • lektory a přednášející o tématech zajímavých pro onkologicky nemocné
  • pomoc na jednorázových akcích
  • různé nápadité a vstřícné lidi, které zajímají témata Amelie
  • fotografa na vytvoření ilustračních fotek

Všem dobrovolníkům nabízíme podporu koordinátora, pojištění a supervizi nebo intervizi a hlavně účast na něčem, co má smysl. Stačí se jen ozvat koordinátorkám, na e-mail nebo přes online formulář.

Zapojte se mezi nás!

Zároveň děkujeme těm nemocnicím a oddělením, která se zapojují a vrací dobrovolníky na oddělení. Víme, že to není jednoduché, ale vážíme si toho.

Zdroj: Amelie