Červnové školení dobrovolníků

Právě probíhá nábor zájemců o dobrovolnictví v Amelii a na onkologiích

Dobrovolnický program Amelie se vrací do běžných kolejí a odložené dubnové školení se připravuje na červen. To už totiž bude otevřená i většina nemocnic a oddělení, kde se na dobrovolníky moc těší.

Pro zájemce o spolupráci s Centry Amelie a nebo dobrovolnictví v nemocnicích jsou nyní k dispozici dva termíny školení. Zájemci o dobrovolnictví z řad veřejnosti i onkologicky nemocných a jejich blízkých se mohou hlásit koordinátorkám dobrovolníků, které jim budou k dispozici pro další domlouvání a nebo se přihlásit on-line.

Pro Olomouc a Hradec Králové se školení uskuteční 11.-12.6. v Olomouci.

Pro Prahu, Nemocnici Na Pleši a Hradec Králové se uskuteční školení 18.-19.6. v Praze.

Zájemci o on-line dobrovolnictví se mohou hlásit na jakékoli školení a místo.

Pro více informací o dobrovolnickém programu, školení či místech působiště dobrovolníků, navštivte náš web nebo kontaktujte koordinátorky dobrovolníků.

Rozšiřte naše řady dobrovolníků, zapojte se do pomoci.

Těšíme se na Vás!