Amelie v reakci na březnová opatření

Pokračujeme v tom, co je bezpečné

1.3. startuje každoroční Tulipánový měsíc. V letošním roce se s tímto datem pojí také zpřísnění protiepidemických opatření. Amelie, v souvislosti s nimi a v reakci na zvýšenou potřebu bezpečí a maximální omezení kontaktů, proto omezuje své aktivity.

V období od 1. do 21.3. jsou zrušeny a přesunuty všechny skupinové aktivity v Centrech i mimo ně (a to včetně akcí ve veřejném prostoru). Individuální aktivity jsou v maximální možné míře realizovány online formou. V nezbytně nutné míře a s přihlédnutím ke konkrétním osobním potřebám, budou některé individuální aktivity realizovány i nadále osobně (zejména v oblasti sociálního a individuálního poradenství v Praze).

Pracovníci Amelie jsou i nadále k dispozici a pracují, lze s nimi i nadále komunikovat. Prosíme však, aby všichni zájemci o konzultace, aktivity či spolupráci nejdříve využili možností kontaktu přes telefony a e-maily a teprve po dohodě v osobním kontaktu. Většina pracovníků pracuje ode dnešního dne z domova a v Centrech budou k zastižení jen omezeně.

V rámci březnové nabídky aktivit Center i v Tulipánovém měsíci jsou k dispozici online přednášky a workshopy, Tulipánové online akce a také připravená videa na YouTube kanále Amelie. Individuální konzultace jsou k dispozici po telefonu, e-mailu přes skype, zoom či google meet, v nutných případech a po předchozí dohodě i osobně. Sledujeme také dění v sociální oblasti a nabízíme ověřené novinky.

Věříme, že tato omezení mají smysl pro nás všechny a umožní nám v brzké době fungovat normálně.

Myslíme na Vás! Spolu to zvládneme!

Menu
Centra