Zdravá kůže – webinář s Loono

22. 6. 2022  od 18:00

Ve spolupráci s Loono přinášíme webinář k prevenci rakoviny kůže. Naučíme se, jak pečovat o kůži, jak vypadá samovyšetření kůže a třeba i to, že včasná prevence a péče o zdraví skutečně zachrání nejeden život.

Co nám přinese přednáška Loono?

„V úvodu si povíme, co je to vlastně kůže, jaká je její stavba a čím může onemocnět. Naučíme se, jak včas rozpoznat rakovinu kůže, jaké jsou rizikové faktory a jak ji předcházet. Zmíníme i to, jaká je prevence a proč je důležité pravidelně navštěvovat dermatologa a praktického lékaře. Na závěr se naučíme samovyšetření kůže a povíme si, co dělat, když..“

Loono je tým mladých lékařů, studentů medicíny a jiných profesionálů. Společně šíří myšlenku důležitosti prevence a učí, jak se o své zdraví starat. Známé jsou jejich workshopy a další edukační aktivity ve školách, firmách či na festivalech v oblastech prevence infarktu a mrtvice, onkologických a civilizačních onemocnění nebo oblasti reprodukčního, či duševního zdraví. O kampaních a činnosti Loono se víc můžete dozvědět na webu https://www.loono.cz/

Přednášku si můžete poslechnout v pohodlí doma na www.amelie-zs.cz/prednaska.

Letáček zde.