kapacita naplněna, již se prosím, nehlašteWorkshop: Živé pánevní dno, aneb cvičení pánevního dna metodou 3×3

15. 5. 2023  od 16:00 – 17:30

Myslíš si, že cvičení pánevního dna je nuda a není to nic pro tebe? Hledáš novou inspiraci, protože tě stále nebaví to stejné dokola? Hledáš cvičení, které můžeš praktikovat kdekoli i kdykoli a zároveň ti přinese vnitřní klid i zábavu? Odpověděla jsi alespoň jednou ano? Pak přijmi pozvání na úvodní povídání na téma Živé pánevní dno. Ano, teď se na trhu roztrhl pytel s různými druhy cvičení a mnohdy tak ze všech těch názvů jde hlava kolem. Vnímám však, že důležité je naladit tempo cvičení, svůj dech, ale i na hlas svého srdce, duše a zdroje. Každá z lekcí je i o daném lektorovi.

Co se na tomto setkání dozvíš?

Co je pánevní dno?

Jakou má v našem těle funkci?

Jak pánevní dno souvisí s dechem?

Jak je to vlastně se svaly pánevního dna?

Jak pečovat o své tělo, ale i o své pánevní dno?

Jak pánevní dno souvisí s patrem krku, břicha i chodidel?

Jak nám cvičení pánevního dna může pomoci s doplněním a udržením nové energie?

Pro koho: pro ženy řešící (nejen) onkologické onemocnění, ale i pro ženy řešící bolestivou menstruaci, inkontinenci, menopauzu, otěhotnění či návrat zpět do kondice po porodu školy pánev

Lektorka: Michaela Křížová, lektorka školy pánevního dna, www.michaelakrizova.cz

Na cvičení se přihlaste zde:

Prosím uveďte do jaké spadáte kategorie - slouží pouze pro nutné statistické účely*

*Všechny položky s hvězdičkou jsou povinné. Odeslání formuláře není závazné k účasti. Účast je bezplatná.
    Obsažené informace jsou uchovávány v souladu s GDPR.