Workshop : Zdravé pánevní dno, aneb cvičení Metodou 3×3

21.5.2024 od 16:30 do 18:00

Přijměte pozvání na cestu, kde se podíváme na to, co je pánevní dno, kde se nachází, jak mu vrátit jeho původní funkčnost a jak zažehnout své vnitřní světlo. Není cvičení jako cvičení. Metoda 3×3 propojuje a mnohé dává do souvislostí. V průběhu tohoto setkání získáme i nástroje, které nám pomohou naladit se na sebe, své tělo, ale i pánevní dno. Dáme si mnohé do souvislostí a společně propojíme fyzickou, emoční a energetickou rovinu spolu s patrem krku, břicha a chodidel.

Pro koho: pro ženy řešící (nejen) onkologické onemocnění, ale i pro ženy řešící bolestivou menstruaci, inkontinenci, menopauzu, otěhotnění či návrat zpět do kondice po porodu školy pánev

Lektorka: Michaela Křížová, lektorka školy pánevního dna, www.michaelakrizova.cz

Na přednášku se přihlaste zde:

Prosím uveďte do jaké spadáte kategorie - slouží pouze pro nutné statistické účely*

*Všechny položky s hvězdičkou jsou povinné. Odeslání formuláře není závazné k účasti. Účast je bezplatná.
    Obsažené informace jsou uchovávány v souladu s GDPR.