Výstava: František Skála a jiné práce

11. 8. 2021  od 15:00

Pojďte se s námi nechat uhranout uměním! Zveme vás na výstavu Františka Skály. Výstava vás provede převážné knižními ilustracemi  autora.

 

Jedinečná výstava ukazuje ne tak známou část tvorby Františka Skály. Autor ilustroval řadu dětských knih, vědecké publikace, fotografické komiksy a autorské knihy. Podmaní si vás magický svět malíře a dětské pohádkové motivy. Okouzlující jsou také cestovatelské deníky Skály, které jsou součástí výstavy.

František Skála je velmi vzácným uměleckým zjevem. Je především všestranným výtvarníkem, známý je jako malíř, sochař a ilustrátor, ale i jako muzikant a tanečník.

Víc informací o výstavě najdete zde: https://www.ghmp.cz/vystavy/frantisek-skala-a-jine-prace/

 

Vstupenky zajistí a zaplatí Amelie. Nezbytné je ale závazně se přihlásit do 9. 8.  pomocí formuláře:

  Prosím uveďte do jaké spadáte kategorie - slouží pouze pro nutné statistické účely*

  bychom zajistili vaše bezpečí a splnili vládní podmínky pro pořádání této akce upozorňujeme, že účast na akci je podmíněna tím že nesmíte mít klinické příznaky onemocnění COVID-19, jako horečka, kašel apod. a dále prohlašujete že jste nebyli v kontaktu s nakaženou osobou. V závislosti na povaze akce mohou být vyžadovány další povinná opatření, hlavně nošení respirátoru FFP2. Splnění podmínek bude nutné při účasti stvrdit čestným prohlášením. Kapacita akce je omezena.

  Rozumím opatřením a budu je dodržovat*

  *Všechny položky s hvězdičkou jsou povinné. Odeslání formuláře není závazné k účasti. Účast je bezplatná.
  Obsažené informace jsou uchovávány v souladu s GDPR.

   

  Letáček ZDE.

  Menu
  Centra