Výstava: Czech Press Photo

18. 10. 2021  od 15:00

Pojďte se s námi nechat uhranout uměním! Další z výstav Národního muzea představí nejlepší reportážní fotografie 26. ročníku soutěže Czech Press Photo.

 

Národní muzeum společně s organizací Czech Photo zvou na kolekci vybraných nejlepších snímků posledního ročníku. Mezinárodní porota vybrala vítěze z více než pěti tisíc snímků od 288 autorů.  Fotografií roku se stal emotivní snímek Romana Vondrouše z ČTK, který zachytil muže procházejícího dezinfekční bránou. Výstavu doplňuje také výstava Tři pohledy, kde je ke zhlédnutí výběr snímků zahraničních porotců – který byl v době lockdownu k vidění pouze online. Jedním z vystavených souborů je také vítěz Grant Prahy v roce 2019, kterým se stal cyklus Pražské panoptikum od Jana Rasche.

Víc informací o výstavě najdete zde: https://www.nm.cz/program/vystavy/czech-press-photo

 

Vstupenky zajistí a zaplatí Amelie. Nezbytné je ale závazně se přihlásit do 16. 10.  pomocí formuláře:

  Typ vstupného (běžné, důchodce, ZTP...) Vstupenky hradíme my, ale pokud máte nárok na nějakou slevu, lze ji samozřejmě uplatnit a Amelie nezaplatí tolik.

  Prosím uveďte do jaké spadáte kategorie - slouží pouze pro nutné statistické účely*

  *Všechny položky s hvězdičkou jsou povinné. Odeslání formuláře JE ZÁVAZNÉ k účasti. Účast je bezplatná. Pokud víte, že nebudete moci dorazit, prosíme dejte nám to vědět co nejdříve, aby Váš lístek nepropadl. Při opakovaném porušení pravidel nebude vstupenka hrazena.

  Obsažené informace jsou uchovávány v souladu s GDPR.

  Letáček ZDE.

  Menu
  Centra