Tulipánový měsíc startuje

Zapojte se s námi a prožijte změnu a radost!

Tulipánový měsíc 2020 je zde.

Již nyní dobrovolníci instalují výzdobu na onkologická pracoviště – výrobky mnoha jednotlivců, škol, školek, spolků a mateřských center změní vzhled na 25 odděleních a ambulancích v 15ti nemocnicích po celé ČR. Spolupracují přitom i mnohé organizace.

Připravují se akce pro nemocné v nemocnicích a Centrech Amelie.

Připravují se akce pro blízké nemocných i veřejnost v Centrech Amelie a různých veřejných prosotrech.

Připravuje se informační podpora projektu, aby se vědělo o psychosociální podpoře onkologicky nemocných i jejich blízkých, o její potřebnosti a možnostech.

To vše odstartuje zahajovacím koncertem v Olomouci 2.3. v 19:00, na který je zvána široká veřejnost.

Ročně je diagnostikováno onkologickým onemocněním okolo 80 tisíc osob, několik tisíc z nich využije bezplatné služby Amelie. Podpořte zapojením do akci nemocné i jejich blízké.

Zapojte se také!

Tisková zpráva ke sdílení ZDE.