Tísňová péče – jistota a bezpečí v každé chvíli – online přednáška

6. 4. 2022  od 18:00

Tísňová péče dokáže přinést bezpečí, úlevu i jistotu jednotlivcovi i rodině. V online přednášce vám Martina Tomková přiblíží téma tísňové péče a zároveň ukáže monitorovací zařízení, které jsou pro tísňovou péči klíčové.

 

Většina lidí dává přednost možnosti být ve svém domácím prostředí před pobytovými službami a nemocnicemi. Někdy, ale bývá pro rodinu komplikované zařídit dohled nad svými blízkými po celý den z pracovních důvodů nebo kvůli zajišťování chodu domácnosti. Jedním ze způsobů jak v současné hektické době zvládat obojí, je Tísňová služba, která umožňuje nepřetržitý dohled nad osobami, u kterých je riziko náhlého zhoršení zdravotního stavu nebo pádu v prostředí domova a zajišťuje jistotu a bezpečí v každé chvíli. V rámci přednášky se dozvíte možnosti Tísňové péče, jaký je její princip a další praktické informace, které se vám hodí v běžném životě pro zvýšení vlastního bezpečí nebo bezpečí dalších osob.

 

Přednášející Martina Tomková pracuje v organizaci Anděl Strážný, z. ú., která již od roku 2011 poskytuje komplexní sociální službu v oblasti nepřetržité tísňové péče v rámci celé České republiky. Martina je projektovou manažerkou, která se stará o osvětu tématu tísňové péče a má za sebou nespočet prezentací a účastí na konferencích nebo v Radio poradnách. Víc informací najdete na https://www.andelstrazny.eu/

 

Přednáška bude volně dostupná kliknutím na odkaz www.amelie-zs.cz/prednaska.

Leták zde.
 
Menu
Centra