Tajemství domácí limonády

18. 8. 2021  od 18:00 do 19:30

Společně se sousedskou kavárnou Můj šálek kávy připravujeme workshop, na kterém se naučíte z běžně dostupných surovin připravit skvělou domácí limonádu.

 

V horkém létě víc než jindy potřebujeme udržovat pravidelný pitný režim. Přijďte se dozvědět něco zajímavého o limonádách a naučit se pár receptů.

Základem přípravy chutných čerstvých domácích limonád vás provede a jejich přípravu si vyzkoušíte s baristou Vlastem Bartoškou z karlínské kavárny Můj šálek kávy. Kavárnu Můj šálek kávy provozuje česká pražírna výběrové kávy doubleshot necelých deset let.

 

Na akci, se prosím, přihlaste do 16. 8. 2021 pomocí formuláře:

  Prosím uveďte do jaké spadáte kategorie - slouží pouze pro nutné statistické účely*

  bychom zajistili vaše bezpečí a splnili vládní podmínky pro pořádání této akce upozorňujeme, že účast na akci je podmíněna tím že nesmíte mít klinické příznaky onemocnění COVID-19, jako horečka, kašel apod. a dále prohlašujete že jste nebyli v kontaktu s nakaženou osobou. V závislosti na povaze akce mohou být vyžadovány další povinná opatření, hlavně nošení respirátoru FFP2. Splnění podmínek bude nutné při účasti stvrdit čestným prohlášením. Kapacita akce je omezena.

  Rozumím opatřením a budu je dodržovat*

  *Všechny položky s hvězdičkou jsou povinné. Odeslání formuláře není závazné k účasti. Účast je bezplatná.
  Obsažené informace jsou uchovávány v souladu s GDPR.

  Menu
  Centra