Prožitkový workshop: Vytvoř si nástěnku své vize

13. 12. 2022  od 16:30 – 18:00

Vytvoř si svou vizi a odnes si maják, který ti pomůže držet směr na tvé každodenní plavbě následujícím rokem. Konec roku se blíží a s ním období usebrání, bilancování a také spřádání vizí a plánů na rok následující. Tento workshop ti pomůže se naladit na nadcházející rok a nechat vystoupit vaše přání a sny.

Zveme tě na prožitkový workshop Vytvoř si nástěnku své vize.

Večer jen pro tebe a tvou vizi, kde si připomeneš, co je pro tebe důležité a kam chceš směřovat.

Večer plný prožitkových cvičení vycházejících ze somatického koučování i terapeutického tance. Přístupy, které vedou k většímu propojení se sebou, svým tělem i emocemi.

Do tvé vize se nebudeme nořit jen přemýšlením, ale budeš mít prostor si do ní doslova stoupnout, ať už v představách, či pohybu. Závěrečná část workshopu bude kreativní – budeš si moci jak psát, ale i vystřihovat, lepit, kreslit, malovat, cokoliv si vybereš pro ukotvení své vize.

Proč si vizi tvořit?

Co je psáno to je dáno. Když přemýšlíme jen v duchu, jedná se o snění. Když naše myšlenky a vnitřní obrazy jakýmkoliv způsobem zhmotníme, přeneseme na papír slovem či obrázkem, ze snění se stává hmatatelná vize. Ta zvyšuje pravděpodobnost, že se začne

Pro koho je workshop vhodný?

Workshop  je ideální pro všechny, kteří chtějí dát novému roku jasný směr, chtějí znovu zažehnout vnitřní jiskru a motivaci a mít takovou vizi, která jim pomůže se těšit na každý nový den.

Večerem vás provede Bc. et. Bc. Monika Sedláčková, která je psycholožkou Centra Amelie v Praze, věnuje se i koučinku, taneční terapii a osobnímu rozvoji. Podporuje a inspiruji lidi na cestě k vnitřnímu klidu a spokojenosti v každodennosti. Navíc tvoření vizí je její srdcovou záležitostí. Bez nich by nebyla tam, kde je.

Na workshop se můžete přihlásit zde:

    Prosím uveďte do jaké spadáte kategorie - slouží pouze pro nutné statistické účely*

    *Všechny položky s hvězdičkou jsou povinné. Odeslání formuláře není závazné k účasti. Účast je bezplatná.
    Obsažené informace jsou uchovávány v souladu s GDPR.

    Menu
    Centra