Proč je pánevní dno důležité? – seminář s praktickou ukázkou cviků

19. 5. 2021  od 16:00 do 17:30

Zveme klientky Amelie i dámy z řad veřejnosti na příjemné podvečerní setkání s fyzioterapeutkou Kamilou Murphy. Seminář s praktickou ukázkou cviků bude zaměřený na pánevní dno.

 

Naše spolupracovnice Kamila Murphy pro vás připravuje seminář soustředěný na pánevní dno. Proč je tato oblast pro naše zdraví tak důležitá, jak ji můžeme posilovat a jak o ni pečovat? To všechno se dozvíte a zároveň budete mít možnost si zkusit několik účinných cviků. Na závěr dostanou prostor vaše otázky.

 

Kamila Murphy je zkušená fyzioterapeutka a lymfoterapeutka. S Amelii spolupracuje od roku 2021, klientům nabízí fyzioterapeutické poradenství a také pohybové, kompenzační aktivity.

 

Přihlásit se můžete díky formuláři:

  Prosím uveďte do jaké spadáte kategorie - slouží pouze pro nutné statistické účely*

  bychom zajistili vaše bezpečí a splnili vládní podmínky pro pořádání této akce upozorňujeme, že účast na akci je podmíněna tím že nesmíte mít klinické příznaky onemocnění COVID-19, jako horečka, kašel apod. a dále prohlašujete že jste nebyli v kontaktu s nakaženou osobou. V závislosti na povaze akce mohou být vyžadovány další povinná opatření, hlavně nošení respirátoru FFP2. Splnění podmínek bude nutné při účasti stvrdit čestným prohlášením. Kapacita akce je omezena.

  Rozumím opatřením a budu je dodržovat*

  *Všechny položky s hvězdičkou jsou povinné. Odeslání formuláře není závazné k účasti. Účast je bezplatná.
  Obsažené informace jsou uchovávány v souladu s GDPR.

  Menu
  Centra