Péče o ledviny a ženské zdraví

Kapacita podvečera naplněna – akci v podobném duchu rádi zopakujeme.

9. 8. 2022  od 17:00 do 18:00

Zveme všechny dámy na příjemný podvečer plný jemného pohybu a relaxace a péče o sebe. 

 

Čeká na vás příjemný čas věnovaný péči o ledviny a ženské zdraví s Mgr. Ivetou Kučerovou lektorkou metody 3×3 pro celostní zdraví ve fyzioterepeutických a psychosomatických souvislostech. Ledviny uchovávají naši životní sílu. Co jim prospívá a co škodí? Praktické tipy, cvičení, relaxace, sdileni v kruhu.

 

Mgr. Iveta Kučerová je lektorkou kurzů pro ženy s čtrnáctiletou praxí. Je certifikovanou lektorkou Školy pánevního dna, konzultantkou programu Živá a zdravá, zakladatelkou projektu Živá radost www.zivaradost.cz a nezávislou publicistkou.

 

Kapacita lekce je omezená na 8 účastníků, proto je nezbytné se přihlásit včas díky formuláři:

  Prosím uveďte do jaké spadáte kategorie - slouží pouze pro nutné statistické účely*

  bychom zajistili vaše bezpečí a splnili vládní podmínky pro pořádání této akce upozorňujeme, že účast na akci je podmíněna tím že nesmíte mít klinické příznaky onemocnění COVID-19, jako horečka, kašel apod. a dále prohlašujete že jste nebyli v kontaktu s nakaženou osobou. V závislosti na povaze akce mohou být vyžadovány další povinná opatření, hlavně nošení respirátoru FFP2. Splnění podmínek bude nutné při účasti stvrdit čestným prohlášením. Kapacita akce je omezena.

  Rozumím opatřením a budu je dodržovat*

  *Všechny položky s hvězdičkou jsou povinné. Odeslání formuláře není závazné k účasti. Účast je bezplatná.
  Obsažené informace jsou uchovávány v souladu s GDPR.

  Menu
  Centra