Nabíráme nové dobrovolníky

Plánované školení proběhne 15. a 16.10. v Centru Amelie v Praze.

Pokud je vám více jak 18 let a chtěli byste se zapojit do práce v nemocnici a nebo v Centru Amelie, přihlašte se koordinátorce dobrovolníků paní Evě Račanové. Je k dispozici na e-mailu dobrovolnici@amelie-zs.cz a nebo na telefonu 733 640 872. Můžete se ptát, ale i rovnou poslat motivační dopis a životopis. Paní Račanová se s každým zájemcem sejde a na schůzce se domluvíte o možnostech spolupráce, školení, ale je možné se i doptat více informací.

Dobrovolníci Amelie docházejí do nemocnic na onkologická oddělení či lůžka, aby podpořili dospělé pacienty a nebo pomáhají v Centrech Amelie. Amelie na oplátku za čas dobrovolníků nabízí metodické vedení, pravidelnou supervizi a další vzdělávání, ale i neformální akce pro dobrovolníky.

Dobrovolníci jsou cennou částí aktivit Amelie, bez které by se pomoc onkologicky nemocným neobešla.