Letní cestovatelský Klub: Zanzibar

30. 8. 2022  od 17:00

V létě spolu budeme cestovat díky fotografiím. Pojďte si poslechnout příběhy a zážitky z cest a přesvědčit se, jaká je naše planeta krásná a pestrá.

 

V letních měsících s vámi budou pracovníci a spolupracovníci Centra Amelie v Praze budou sdílet fotografie a své zážitky z cest. Zanzibar – to je bájné Kamenné město, plantáže s kořením, bílé pláže, domov opic a želv, a mnohem víc. Vyprávět bude naše kolegyně Monika Sedláčková.

Přijďte se nechat okouzlit a inspirovat a pokud se vám bude chtít, také můžete sdílet své zážitky z cestování po blízkých i vzdálených krajinách.

 

Na přednášku se můžete přihlásit díky formuláři:

  Prosím uveďte do jaké spadáte kategorie - slouží pouze pro nutné statistické účely*

  bychom zajistili vaše bezpečí a splnili vládní podmínky pro pořádání této akce upozorňujeme, že účast na akci je podmíněna tím že nesmíte mít klinické příznaky onemocnění COVID-19, jako horečka, kašel apod. a dále prohlašujete že jste nebyli v kontaktu s nakaženou osobou. V závislosti na povaze akce mohou být vyžadovány další povinná opatření, hlavně nošení respirátoru FFP2. Splnění podmínek bude nutné při účasti stvrdit čestným prohlášením. Kapacita akce je omezena.

  Rozumím opatřením a budu je dodržovat*

  *Všechny položky s hvězdičkou jsou povinné. Odeslání formuláře není závazné k účasti. Účast je bezplatná.
  Obsažené informace jsou uchovávány v souladu s GDPR.

  Menu
  Centra