Hledáme dobrovolníky do akce

Jde o jednorázovou či opakovanou pomoc v rámci projektů. Zajistíme vždy proškolení a podporu někoho, kdo již ví a zná.

Hledáme aktivní lidi nad 18 let (dospělí a senioři vítáni), kteří chtějí v zkusit něco nového a smysluplného. Můžete pomoci s administrativou v zázemí, při organizaci akcí v Centrech, udělat přednášku či dílnu a nebo jít a pomoci v nemocnici. Spektrum pomoci je opravdu velké a v Amelii se každé ruce hodí.

Nyní hledáme dobrovolníky pro Tulipánový měsíc, který bude v březnu. Oceníme pomoc se tříděním obrázků pro výzdobu nemocnic a ordinací, drobné pochůzky, rozdávání letáků a plakátků, aranžování výzdoby v nemocnicích, vedoucí a pomocníky dílen pro nemocné, zpěváky a hráče, kteří by zazpívali a zahráli jako chodící jukebox v nemocnici a také ty, kdo by pomohli s úklidem po Tulipánovém měsíci.

V dubnu budou školení dobrovolníků a kdo by chtěl být dobrovolníkem v nemocnicích v Praze, Olomouci či Nemocnici Na Pleši si tak může nanečisto vyzkoušet nemocniční prostředí a komunikaci s nemocnými. Není se čeho bát!

Ozvěte se na: