Děkujeme všem za Tulipánový měsíc

Podpora v něm, je důležitá, nejen pro nás v Amelii

Tulipánový měsíc, který letos proběhl ve svém jubilejním 10. ročníku, je u konce. Sčítáme poslední čísla, ukládáme poslední fotografie, začínáme uklízet výzdoby, tam kde je nechtějí déle, sbíráme zpětné vazby. Pár jich již je v tiskové zprávě, ale pár jich ještě uneseme. Pokud nám chcete něco sdělit, budeme rádi, pošlete vzkaz přes facebook nebo mail.

Tulipánový měsíc se opět povedl

Zkrášlili jsme prostředí mnoha stovkám nemocných, překvapili jsme je, podpořili, informovali jsme veřejnost. Veřejnost na oplátku pomohla nám v benefičních akcích. Mnoho firem se zapojilo a nabídlo za minimální spoluúčast či zcela bezplatně svoje služby pro Tulipánový měsíc a osvětu v něm. Dobrovolníci, školy, školky, spolky, instituce a jejich pracovníci jako nemocnice či dobrovolnická centra – ti všichni přispěli svou částí k úspěchu Tulipánového měsíce.

Všem, kdo se jakkoli zapojil, děkujeme. Bylo to opět skvělé!

Děkujeme:

• všem školám, školkám, spolkům, klubům, lidem, kteří se zapojili do tvorby dílek pro onkologicky nemocné a vzkázali jim, že na ně myslí a podporují je v jejich nelehké cestě nemocí – bylo vás téměř 6 tisíc
  • nemocnicím, ambulancím, dobrovolníkům a dobrovolnickým centrům za pomoc a podporu při výzdobě – vyzdobili jsme 18 nemocnic se 34 odděleními a ambulancemi
  • firmám, které pomohly s realizací osvěty ve veřejném prostoru a těm, které umožnily benefiční akce
  • partnerům, kteří nám dávají jistotu, že Tulipánový měsíc dáme – Ministerstvo Kultury, MHMP, Florea, Aeskulab, JCDecaux, NadaceBigBoard, URW, InPublic a mnoha dalším
  • členům spolku a pracovníkům Amelie, kteří ve svém volném čase a navíc pomáhají při Tulipánovém měsíci

Tulipánový měsíc má smysl a pomáhá!