Amelie na IPOS 2019

Mezinárodní spolupráce a informace

To je hlavní důvod, proč pracovníci Amelie vyjíždějí na konference.

Na tu, která se konala 24.-26. září 2019 v Kanadském městě Banff přijelo sdílet své výzkumy či zkušenosti z práce s onkologickými pacienty a jejich blízkými 600 odborníků z více než 60 zemí světa. Cílem bylo nejen podpořit se navzájem při této nelehké práci, ale především neustále zkvalitňovat standardy péče v této oblasti.

Program konference byl pestrý a pokrýval širokou oblast psychoonkologie. Svou trochou přidala díky Amelii a prezentovanému výzkumu i Česká republika. Na konferenci mnohokrát zazněla zkušenost, kterou v Amelii sdílíme, že nemocný využije psychosociálních služeb, byly-li mu doporučeny lékařem.

Konferencí z pozice prezidentky IPOS provázela Maria Die Trill, PhD., host naší konference I slova léčí IV., na kterou se stále ještě můžete registrovat zde.

S detailnějším a vizuálnějším výstupem z konference IPOS se budete moci seznámit tamtéž, na konferenci I slova léčí IV. Výstup zde formou posteru bude prezentovat psycholožka Centra Amelie Praha Kristýna Maulenová. Tisková zpráva je k dispozici již nyní zde.

Jste srdečně zváni k dalšímu sdílení!

Zdroj: https://teamshan.ca/wp-content/uploads/2019/09/Banff.jpg
Menu
Centra