Změny Amelie v Olomouci

Amelie v Olomouci působí od roku 2008

Hlavními mezníky dění v Olomouci byly:

  • otevření aktivit Amelie pro veřejnost
  • založení kanceláře v Olomouci
  • zahájení dobrovolnického programu ve FN Olomouc na onkologické klinice
  • otevření Centra Amelie v Olomouci

Amelií za tu dobu prošlo mnoho lidí – pracovníků a dobrovolníků, kteří umožnili vznik a udržení v tomto krásném městě. Mnoho z nich s Amelií nějak dál spolupracuje, jiní se vzdálili úplně a někteří odešli navždy. Máme však vždy radost, pokud se podaří spolupráci nějak transformovat a rozvíjet či měnit.

Nyní došlo v Olomoucké Amelii k personálním posunům a změnám, které budou dále vidět.

Dlouholetá koordinátorka Amelie paní Tereza Kvapil Pokorná se přesouvá z Olomouce a výkonů práce s dobrovolníky a v Centru na koordinaci projektů Amelie. Za mnoho let její práce jí děkujeme a těšíme se na rozvoj spolupráce v dalších oblastech. Kontakt na ni se tak mění. Bude k zastižení na e-mailu: t.k.pokorna@amelie-zs.cz.

Centrum Amelie v Olomouci tak od dubna vede paní Helena Kaštilová. Bude se dále věnovat Centru a jeho aktivitám, klientům i činnosti Amelie v Olomouci. K zastižení bude na e-mailu: olomouc@amelie-zs.cz.

Dobrovolníky Amelie v Olomouci od března vede paní Vanda Omastová. Udržuje dobrovolnický program v nemocnici, podporuje Centrum a bude rozvíjet dále dobrovolnickou činnost Amelie v Olomouci. K zastižení je na e-mailu: dobrovolnici.olomoucko@amelie-zs.cz.

Amelie v Olomouci se mění spolu s lidmi, kteří v ní působí.

Věříme, že každá změna může vést k rozvoji.

Amelie v Olomouci si rozvoj určitě zaslouží.

 

Menu
Centra