Zakončení Tulipánového měsíce

Slavnostní zakončení Tulipánového měsíce 2018

Pozvali jsme všechny dobrovolníky, dárce, spolupracovníky, podporovatele a přátele!

Setkali jsme se 5. dubna 2018 v 17 hod do Centra Amelie v Praze

Pozdvihli jsme sklenky na zdar Tulipánového měsíce 2018, ale také jsme se setkali a chvíli spolu pobyli. Také jsme zveřejnili výsledky, kterých jsme dosáhli. Ty nyní najdete i na stránkách jednotlivých částí projektu.

Děkujeme všem, kdo přišli i těm, kdo dorazit nemohli!

Zakončení Tulipánového měsíce

Zakončení Tulipánového měsíce

4.4.2017 v 17 hod v Centru Amelie v Praze proběhlo slavnostní zakončení Tulipánového měsíce 2017.

Všichni, kdo přiložili ruku k dílu, koupili kytici, namalovali obrázek nebo zazpívali či jen s projektem a Amelií sympatizují byli srdečně zváni.

Krátce jsme shrnuli výsledky celé akce. K tomu nám zahrála Bára Hulcová a zazpívala Veronika Vojířová. Bára je mladá dáma, která s Amelií dlouhodobě spolupracuje a její koncerty jsou skutečně netradiční a krásné. Věříme, že se vám tento jeden líbiil stejně jako nám. Pěkné překvapení v podobě šeku a ztepilých žlutých tulipánů nám připravila take Florea.cz a její ředitelka paní Hemerle.

V každém případě děkujeme všem, kdo se do Tulipánového měsíce zapojili a pomohli tak nejen nemocným a jejich blízkým, ale také Amelii.

Díky a těšíme se zase za rok!

 

Zakončení tulipánového měsíce

Zveme vás na zakončení Tulipánového měsíce, které proběhne ve čtvrtek 2. dubna od 19.00 v Jamm Clubu na Hradčanské.

Zakončení je zhodnocením a zároveň i formou poděkování dobrovolníkům a všem dalším, kteří se s námi podíleli na Tulipánovém měsíci.

Těšíme se na vás!

Menu
Centra