Webináře nejen pro onkologicky nemocné a blízké

Vládní opatření a omezení se postupně uvolňují. Společně se vracíme ke společenským, sportovním, vzdělávacím i kulturním aktivitám.

Ale ne všichni ještě mohou a pro někoho je model kombinace aktivit on-line a face to face příjemný. Proto bychom vás rádi pozvali na několik on-line přednášek a webinářů, které nás zaujaly, a do kterých se můžete zapojit i vy. Organizuje je Amelie nebo další organizace, se kterými spolupracujeme.

První z nich organizuje Česká manažerská asociace ve spolupráci s Pražským manažerským klubem a klubem Řeky zdraví a to webinář s MUDr. Janem Vojáčkem na téma Emoce a funkční medicína. Uskuteční se 25. 5. od 15 hod. Více informací a možnost přihlášení ZDE.

Ve stejný den 25. 5. o něco později od 16 hod se můžete připojit k on-line besedě, kterou pořádá Společnost proti plicním nemocem (ČOPN) ve spolupráci s Klinikou plicních nemocí a tuberkulózy FN Olomouc a Pneumologickou klinikou 3. LF UK FN Bulovka z cyklu „Plíce na home office“  s názvem  Očkování proti COVID 19. Více informací a možnost přihlášení ZDE.

A do třetice se můžete podívat na on-line přednášku Amelie Jak na adopci a pěstounskou péči a to 27. 5. od 18 hod. Mgr. Vendula Kaprálová, regionální koordinátorka doprovázející organizace Dobrá rodina, o. p. s., bude mluvit o tom, co pěstounská péče i adopce obnáší, jaké jsou rozdíly v běžné výchově vlastních dětí a dětí v pěstounské péči či adopci.  Uslyšíte také informace o tom, jak se stát náhradním rodičem. V čase konání přednášky se přihlaste přes tento odkaz: www.amelie-zs.cz/adopce

Věříme, že si vyberete !

Menu
Centra