Tulipánový měsíc 2019

Březen je pryč a s ním i akce Amelie pro onkologicky nemocné a jejich blízké. 8.4. byl zakončen oficiálně 7. ročník Tulipánového měsíce 2019.

Víme, že jsme přinesli radost a naději těm, kdo se přímo či zprostředkovaně potýkají s onkologickým onemocněním a také jsme seznamovali s potřebností psychosociální pomoci, jako komplexním přístupem k člověku v nemoci. Zároveň jsme nabídli možnosti podpořit nemocné i jejich blízké vlastní aktivitou – jako dobrovolník, tvůrce obrázku k výzdobě, účastník přednášky či workshopu a nebo jako podporovatel.

Soustředili jsme se jako vždy na tři činnosti:

Prohlédněte si vše co se dělo a připomeňte si, jak Tulipánový měsíc 2019 vypadal

Děkujeme všem kdo nám pomohli a jakkoli se zapojili.

Těšíme se na spolupráci v březnu 2020!

Zapojit se v Tulipánovém měsíci 2019 už nestihnete, ale ruce k dílu, využijeme, můžete se třeba stát dobrovolníkem Amelie

Tulipánový měsíc 2019

Přípravy na březnovou akci jsou v plném proudu

Ještě není rok 2019 a už se v Amelii připravuje Tulipánový měsíc.

Postupně domlouváme spolupráce a tvorbu. Někteří partneři s námi a Tulipánovým měsícem již počítají tradičně, jiní se přidávají poprvé. A co, že se to chystá a do čeho se můžete zapojit i vy?

Můžete vytvořit obrázek, který poputuje na onkologická lůžka a ambulance. Pokud jej do poloviny února doručíte do Amelie, ozdobí nějaké spolupracující zařízení v Praze, Olomouci, Rakovníku, Liberci, Na Pleši a dalších místech.

Můžete se zapojit jako dobrovolník – v Centrech Amelie je spousta práce s přípravami, propagací, tříděním a značením obrázků, ale třeba i na akcích, které se na březen chystají.

Kromě Center se dobrovolníci mohou zapojit i přímo v akci v nemocnicích – při výzdobě, vedení dílen, ale mohou také zazpívat, zahrát divadlo a nebo se projít po pokojích jako lidský jukebox. To vše po zaškolení a za podpory zkušenějších dobrovolníků nebo pracovníků.

Také připravujeme tradiční benefiční prodej tulipánů a další akce na podporu Amelie a její bezplatné psychosociální pomoci.

Pokud máte chuť, prostor pro zapojení se najde.

Ozvěte se!

 

 

Menu
Centra