Stát se dobrovolníkem Amelie

On-line školení budou v dubnu

Stát se dobrovolníkem Amelie může každý starší 18-ti let, kdo projde školením a podepíše s Amelií smlouvu o dobrovolnické spolupráci. Jarní školení se plánují na duben. První den školení proběhne online 15. nebo 22.4., další den bude naplánován v květnu a již proběhne prezenčně v Praze a Olomouci.

Pokud máte chuť spolupracovat s Amelií v některém Centru (Praha, Olomouc, Liberec, Rakovník) nebo docházet do některé z nemocnic, se kterými Amelie spolupracuje (Praha, Olomouc, Na Pleši, Hradec Králové) a nebo se chcete zapojit do zprostředkovaných aktivit (telefonování nebo tvoření a další pro nemocné v nemocnicích), pak se přihlaste. Školení je prvním stupněm na cestě k dobrovolnické službě. Průvodcem Vám na ní vždy bude kromě dalších dobrovolníků i koordinátor programu a supervizor.

Rozhodnutí je prvním krokem na cestě, která stojí za to – obohacuje a mění.

Být dobrovolníkem Amelie je krásné a smysluplné

All-focus