Školení dobrovolníků pro nemocnice se blíží

Zapojte se, nebojte se ozvat a ptát koordinátorek dobrovolníků

Dobrovolnický program Amelie je akreditovaný program, který působí jak ve prospěch Amelie a jejích činností, tak v nemocnicích – v Praze, Liberci, Olomouci, Hradci Králové a Na Pleši.

Dobrovolníci jsou lidé nad 18 let, kteří pomáhají jak fungování Amelie a Center, ale také přímo v nemocnicích u lůžek onkologicky nemocných a na ambulancích. Seznam nemocnic a oddělení, ale i aktivity, do kterých se můžete zapojit je široký. A je více než jisté, že se vaše pomoc, i kdyby malá, bude vždy hodit.

Nyní se připravují školení dobrovolníků. To první bude v Praze 18. – 19. 4., to druhé v Olomouci 25. – 26. 4.

Pokud byste se chtěli připojit a být dobře informačně vyzbrojeni, poznat náš tým a další dobrovolníky, přihlaste se koordinátorkám dobrovolníků a nebo on-line.

Dělat dobrovolníka má velký smysl!

1 komentář u „Školení dobrovolníků pro nemocnice se blíží“

Komentáře nejsou povoleny.