Setkání IVA A JEJÍ HOSTÉ v Rakovníku

Srdečně Vás zveme ve čtvrtek 7.6. 2012 od 16 hod. do sálu Dr. Spalové v Muzeu T.G.M. Rakovník na další setkání IVA A JEJÍ HOSTÉ.

Přijďte strávit příjemný podvečer se zajímavými lidmi a přitom podpořit dobrou věc. Hosty tentokrát budou:

Ivanka Devátá: herečka a spisovatelka, bývalá manželka herců Josefa Vinkláře a Miloše Hlavici, matka novináře Marka Hlavici. Po absolvování DAMU nastoupila do angažmá v Realistickém divadle Zdeňka Nejedlého v Praze, jehož členkou byla až do jeho zániku a současně svého odchodu do důchodu. Spolupracovala s rozhlasem a televizí, hrála v prvním českém seriálu Bláhova rodina, Hříšní lidé města pražského, Nemocnice na kraji města, Rodinná pouta. V současné době se věnuje především literární tvorbě, její povídky a fejetony nacházejí uplatnění v tisku i rozhlase. Publikovala v několika vydáních deset knih, čerpajících většinou z vlastního života a divadelní praxe.

Vladimír Trepera a Pavlína Svobodová: svou čokoládovnu.nazvali „Chocolaterie Willy & Pauli“. E-shop nabízí exkluzivní zahraniční čokoládu, směsi pro přípravu čokoládových nápojů, kvalitní sypané čaje, směsi na výrobu zmrzliny, koření a bylinky z Jižní Ameriky, sušené plody a pomůcky pro domácí výrobu čokolády.

Vstupné dobrovolné. Tato setkání se konají díky podpoře MÚ Rakovník, výtěžek bude použit na provoz Klubu Amelie v Rakovníku.

Menu
Centra