Pozvánka na setkání Iva a její hosté

Srdečně Vás zveme ve čtvrtek 28. května 2015 od 16 hodin
do Sálu Dr. Spalové v Muzeu T.G.M. Rakovník
na setkání
IVA A JEJÍ HOSTÉ
Přijďte strávit příjemný podvečer se zajímavými lidmi a přitom podpořit dobrou věc.

Hosty tentokrát budou:
Jaroslava Pechová – rodačka z Petrovic u Rakovnika. Napsala řadu rozhlasových pohádek pro mateřské školy, nedělní pohádky i krátké pohádkové příběhy na dobrou noc. Je autorkou řady knih pro děti a mládež. Není však pouze autorka pohádek. Její zájmová a tvůrčí paleta je podstatně širší. U příležitosti 70. výročí narození spisovatele Oty Pavla vydala úspěšnou knihu Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla, která vyšla již v pěti vydáních. Je také autorkou jedenácti Hrníčkových kuchařek. O své poslední knize Nezbedné toulky (Povídky z Rakovnicka a  Křivoklátska)říká toto: Královské město Rakovník, Rakovnicko a Křivoklátsko kraj mého dětství se stal mou nekonečnou inspirací. Navracím se sem na stránkách svých knih nejen za překrásnou přírodou, architektonickými skvosty a historickými památkami, ale především za lidmi, kteří zde žijí. V rodném kraji zůstávají naše kořeny, i když nás život odvane jinam. Je v našich vzpomínkách, nosíme si ho ve svém srdci. Jezdívám sem, jak jen mi čas dovolí.

Pavel Štědrý – zpěvák a kytarista.

Těšíme se na Vás!
Iva Ptáčková a Jiřina Vecková

Vstupné dobrovolné. Výtěžek bude použit na provoz Centra Amelie Rakovník.