Dílka do nemocnic

Chcete se také zúčastnit Tulipánového měsíce 2019?

Vytvořte dílko – na jednoho člověka jedno dílko – podle doporučení níže a doručte jej do nejbližšího Centra Amelie. Dílka je třeba dodat optimálně do poloviny února tak, aby se dala použít pro výzdobu onkologických pracovišť v měsíci březnu. Budou umístěna na místech, kam přicházejí nemocní (chodby, čekárny, dveře, pokoje apod.) a kde je budou moci potěšit vědomím, že na ně někdo myslí.

Doporučení pro tvorbu výtvarných dílek:

• vytvořte taková dílka, obrázky či malby, které lze zavěsit na svislé plochy bez použití hřebíčků
  • využijte technik a materiálů, které „nešpiní“ a nebo je zafixujte
  • nepoužívejte nápisy, nadpisy, psané vzkazy apod.
  • tématem mohou být tulipány v jakékoli podobě, případně variace na motto projektu „přivolejme s jarem i naději“, ale i jiné
  • velikost dle vaší fantazie, ale vězte, že pro obrázky příliš velkých (více než A1) či naopak velmi malých rozměrů je obtížné najít vhodné umístění

Pokud budeme vědět, kdo dílko zasílá, opatříme jej štítkem se jménem a místem odkud nám jej zasílá. Školám, školkám a dalším institucím rádi zašleme šablonu štítků k tisku či přímo štítky. Budou pak vypadat takto:

Z celé realizace bude pořízena fotodokumentace, o kterou se budeme dělit na našich stránkách, tak jako v minulých ročnících. Věříme, že skrze fotografie budete moci nahlédnout do příběhu vašich dílek.

Na vaše práce se těší tým Tulipánového měsíce.

Zadání dílka ke stažení