Benefiční kytice

Březen je bohužel pryč a s ním i šance pořídit benefiční kytici.

Tak zase za rok!

 

 

 

 

I v letošním roce můžete udělat radost sobě, svým blízkým nebo zaměstnancům a tak reálně poslat radost či další emoce a nebo vzkaz. Kromě toho koupí kytice pomůžete i onkologicky nemocným, kteří mohou čerpat bezplatné služby psychologů, psychoterapeutů, sociálních pracovníků a dalších odborníků v Centrech Amelie.

Květiny je možné dovézt po celé ČR a ve všechny pracovní dny. Co je možné objednat? Svazek tulipánů různé velikosti ve dvou barvách – buď žlutá nebo fialová a ke květinám přidat i vzkaz, který bude spolu s nimi odeslán.

Kromě svazku tulipánů, jste mohli objednat i originální krabičku plnou tulipánů, ale asi voláme to jaro moc silně a tulipány rostou jako z vody, protože ty v krabičkách rostou stále a nedaří se udržet jejich pěkný tvar. Rozhodli jsme se spolu s Florea.cz nabídku benefičních krabiček tulipánů stáhnout. Nechceme zapříčinit jakékoli rozčilování nad nepěknostmi. Chceme, abyste opravdu měli radost. Tulipány jsou hezké i volné!

Jeden tulipán bude stát 21 Kč – 30% z ceny tulipánů a tedy i vaší objednávky podpoří dobrou věc.

Objednávky a prodej kytic pro Amelii zajišťuje květinářství  po celý měsíc březen

Květiny lze objednat on-line a nebo telefonicky na 723 350 000.
Rozvoz je zajišťován každý všední den po celé ČR za poplatek 95 Kč (objednávka musí být nejpozdeji den předem do 17 hod). Osobní odběr na prodejnách není možný.

Platba je možná v hotovosti při převzetí květin, kartou, na fakturu (do objednávky je nutno uvést veškeré fakturační údaje) a nebo bezhotovostně v e-shopu.

Kontaktní údaje

Florea Holland s.r.o., Roháčova 145/14, 130 00  Praha 3.

Pro další dotazy je k dispozici i Amelie, kontaktujte nás na e-mailu: amelie@amelie-zs.cz

Menu
Centra