Jdeme na výstavu s Amelií

V červenci stejně jako v jiných měsících pracovníci Amelie zprostředkovávají kulturní zážitky. Nechte se unést působením umění, vyburcovat k aktivitě a prostě přijďte. Budeme se na vás těšit v Praze 14.7. v 10:00 u galerie Městské knihovny v Prahy a 27.7. v Olomouci. Více informací vždy v programech Center.

A jak vlastně působí umění na člověka? Tzv. receptivní arteterapie se využívá již odedávna a je sprostředkovávána přávě v galeriích či na koncertech, ale i při prohlížení fotografií či v kině. Umění má dar v nás jitřit emoce a přináší nám například pocity naplnění, uspokojení, radosti. Pokud se po prohládnutí krásné výstavy či poslechu koncertu cítíme dobře, je to právě pro tuto vlastnost umění.

Mnohdy je těžké si vybrat ze široké nabídky kulturních akcí, proto Vám nabízíme ulehčení. Přijďte buď sami nebo s někým blízkým, podívejte se a setkejte se třeba s dalšími, koho umění zajímá a kdo si udělal čas. Není třeba se objednávat, není třeba mít nějaké zvláštní znalosti. Na výstavy Vás doprovodí arteterapetuky Amelie.

Menu
Centra