Hledáme dobrovolníky Na Bulovku

Na letošní září připravujeme poněkud netradičně školení dobrovolníků.

Důvodem je to, že Nemocnice Na Bulovce v Praze potřebuje více dobrovolníků – přeci jen je tam 60 lůžek!

Hledáme lidi starší 18-ti let, zdravé i ty, kteří si sami prošli onkologickým onemocněním a nebo jejich blízké. Pokud pochybujete, podívejte na jiné dobrovolníky a nebo promluvte s koordinátorkou dobrovolníků a poraďte se. Podmínkou je trocha pravidelného volného času a chuť pomoci či zkusit něco nového.

Pokud byste rádi pomohli onkologicky nemocným a našli nějaký čas na návštěvy v nemocnici, bude fajn, pokud se ozvete, přes on-line přihlášku na školení a nebo e-mailem na koordinátorku dobrovolníků.

Pro vážné zájemce je školení zdarma a proběhne 13.-14.9.2018 v Centru Amelie v Praze.

Více informací o dobrovolnictví, školení a místech, kde působí Amelie najdete na našich stránkách.

Letáček školení ke stažení ZDE.

Kdo něco dává, ten vždy i dostává!

1 komentář u „Hledáme dobrovolníky Na Bulovku“

Komentáře nejsou povoleny.