Centra Amelie už se připravují

Léto je pryč a přichází podzim. Zatím se tváří přívětivě, ale brzy nás zažene domů a určitě bude více času. Co s ním?

Přijďte do Centra Amelie!

Pracovníci Center připravují osvědčené individuální i skupinové aktivity. V Praze je k dispozici arteterapie, již se rozebíhá jóga, pilates a tajči a také bude další běh cvičení paměti. V Olomouci vyráží na vycházky, bude arteterapie a také 10.9. nácvik dechového cvičení s PhDr. Hankou Pokornou. Rakovník vyráží na vycházky, ale také připravuje akci „Iva a její hosté“ a nějaké to tvoření a přednášky. V Liberci dobíhá plavání pro onkologicky nemocné a připravuje se množství přednášek, výstavy a procházky a navíc se sbírají sloni na benefiční vánoční prodej.

A nebo pokud se vám nikam nechce, zkuste vzdělávání z tepla domova, bez potřeby konfrontace, cestování a dalších nepříjemností! Amelie připravuje několik akcí on-line.

První v řadě je kurz finanční gramotnosti, který není určen jen těm, kdo mají problém s financemi! 17. 9. 2018  18:00 – 19:00 bude on-line první ze 3 bloků – možno absolvovat jeden nebo všechny – 17.9., 10. a 15.10.

19. 9. 2018  od 18:00 bude on-line přednáška život se stomií s Marií Ředinovou, předsedkyní spolku České Ilco.

26. 9. 2018  od 18:00  bude také on-line přednáška Výživa jako prevence vzniku onemocnění, v době léčby, při obezitě nebo při stomii a také při paliativní péči. Lektorka:  MUDr. Eva Meisnerová

Zapojte se, užijte si, vzdělávejte se, nebuďte sami!

Menu
Centra