Centra Amelie

Nabídka odborné práce psychologů, psychoterapeutů a sociálních pracovníků, doplněná o skupinové aktivity, které pomáhají udržet kvalitní život i během onemocnění rakovinou jsou standardní nabídkou Center Amelie v Liberci, Olomouci, Praze a Rakovníku. Centra však nenabízejí jen to.

Každé z Center v průběhu roku připravuje i další akce, které umožňují všem, kdo mají zájem o činnost Amelie setkání s pracovníky, dalšími nemocnými či pro jejich blízké. Každý tak může jen přijít, podívat se, seznámit a nemusí se obávat ztráty svého soukromí a vysvětlování. Mnoho z těchto akcí je zaměřeno jako přednášky či workshopy, ale jsou mezi nimi i velmi neformální akce.

Centrum v Praze nyní připravuje bazárek na 30.5., kam může přijít každý a třeba si i koupit něco pěkného a obohatit tak svůj šatník novým kouskem. Centrum v Rakovníku připravuje již tradiční kulturně společenskou akci Iva a její hosté na 16.6. v 16 hodin v sále Dr. Spalové v Muzeu T.G.M. Rakovník. Stále se něco děje a stačí jen sledovat programy jednotlivých Center.

Zkuste se na akce podívat a zúčastněte se toho, co pro vás připravujeme.

Menu
Centra