Akce s Amelií na léto

Letní období je za dveřmi a to znamená, že bude hezky a mnoho z nás si bude užívat volno a teplo. Centra Amelie a jejich aktivity však budou k dispozici i v létě a připravují i nějaké novinky!

Na co se v létě těšit do Amelie?

Centrum Amelie v Praze připravuje například 3 hodinový pohybový workshop – Hledání zdrojů v pohybu –  a to 31. 7. od 17:00 hod.

Centrum Amelie v Liberci připravuje na 24.8. v 17:00 hod. koncert „Francouzské šansony  s Amelií“ s Evou  Cendors v OC Forum Liberec.

Centrum Amelie v Rakovníku plánuje po loňském úspěchu zopakovat návštěvu Kukuřičáků. A to pro klienty Amelie a zájemce z veřejnosti, včetně jejich dětí a vnoučat a to na 19.7.2018.

Centrum Amelie v Olomouci plánuje na 16. 7. – Podpůrnou skupinu. Jedná se o sebezkušenostní otevřenou skupinu pro onkologicky nemocné a jejich blízké, kde se prostřednictvím vzájemného naslouchání a sdílení, lze dozvědět něco nového o sobě. Skupinu vede psycholožka PhDr. Jana Gebauerová.

Kromě toho budou všechna Centra vyrážet ven na procházky a výlety či budou tvořit. Více informací najdete vždy v programu jednotlivých Center.

Nebuďte sami, zapojte se!

Menu
Centra